INFORMACIJA

PRIVATUMO POLITIKA

Kas mes esame
Mūsų el. parduotuvės (toliau – el. parduotuvė arba tinklalapis) adresas yra https://gabishu.com.

Tinklalapis priklauso ir jį administruoja:
Paulius Januška
Individuali veikla pagal pažymą Nr. 882543
Adresas: Vaduvos g. 2A, Vilnius 02302
Telefonas: +370 671 94696
El. paštas: [email protected]

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome
– Produktai, kuriuos žiūrėjote: mes juos naudosime, norėdami parodyti produktus, kuriuos neseniai žiūrėjote.
– Jūsų vietovė, IP adresas ir naršyklės tipas: mes tai naudosime tokiems tikslams kaip mokesčių ir siuntimo išlaidoms apskaičiuoti.
– Pristatymo adresas: paprašysime įvesti jį, kad galėtume, įvertinti pristatymą prieš pateikdami užsakymą ir atsiųsti jums įsigytas prekes.
– Mes taip pat naudosime slapukus, kad galėtume sekti krepšelio turinį, kai naršote mūsų svetainėje.

Kai pirksite iš mūsų, paprašysime pateikti informaciją, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, atsiskaitymo informaciją.

Šią informaciją naudosime tokiais tikslais, kaip:
– paskyros sukūrimui mūsų el. parduotuvėje;
– užsakymo atlikimui ir prekių pristatymui;
– informacijos apie paskyrą ir užsakymą atsiuntimui;
– atsakymų į prašymus, įskaitant pinigų grąžinimą pateikimui;
– mokėjimų apdorojimui ir sukčiavimų stabdymui;
– mokesčių apskaičiavimui;
– el. parduotuvės ir pirkėjų patirties apsiperkant tobulinimui;
– jei sukursite paskyrą, mes išsaugosime jūsų vardą ir pavardę, adresą, telefoną ir el. pašto adresą, kurie bus naudojamas būsimiems užsakymams užpildyti.

Mes paprastai kaupiame informaciją apie jus tol, kol mums reikia informacijos tiems tikslams, kuriems mes ją renkame ir naudojame, ir kol mes nesame teisiškai įpareigoti toliau saugoti. Pvz., Mes saugome užsakymų informaciją 2 metus mokesčių ir apskaitos tikslais. Tai apima jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefoną ir atsiskaitymo bei pristatymo adresus.

Taip pat kaupsime komentarus ar apžvalgas, jei nuspręsite juos palikti.

Mokėjimai
Mes priimame mokėjimus per „Paysera“, „Cardinity“, bankinio pavedimo būdu. Apdorojant mokėjimus, kai kurie jūsų duomenys bus perduoti „Paysera“ ir „Cardinity“, įskaitant informaciją, reikalingą mokėjimui apdoroti ar palaikyti, pvz., Bendrą pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Paysera“ privatumo politiką ir „Cardinity“ privatumo politiką.

Kontaktų formos
Kai lankytojai užpildo kontaktų formą esančią puslapyje https://gabishu.com/kontaktai/ mes rankame šiuos lankytojo duomenis: vartotojo vardas ir pavardė, el. paštas. Šiuos duomenis renkame norėdami atsakyti į lankytojo paliktą užklausą.

Naujienlaiškių prenumeravimas
Kai lankytojai nori gauti mūsų naujienlaiškius jie turi pateikti savo el. paštą. Šių duomenų mums reikia norint siųsti aktualiausias bei geriausius pasiūlymus tiesiai jiems į el. paštą.

Komentarai
Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai
Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)
Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys
Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika
Savo svetainės našumui įvertinti naudojame „Google Analytics“ (žr. „Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas).

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis
– interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;
– el. parduotuvės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Google LLC yra įrašyta į ES ir JAV Privatumo skydo sistemos dalyvių sąrašą, kas patvirtina, kad šis tiekėjas tinkamai laikosi ES reikalaujamų duomenų apsaugos standartų.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis
Užsakymų informaciją saugojame 2 metus, mokesčių ir apskaitos tikslais.
Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų.
Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo. Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Jūsų teisės
Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: [email protected] Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, kada nors rašėte čia komentarą, arba užpildėte kontaktų formą galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis
Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija
Paulius Januška
Individuali veikla pagal pažymą Nr. 882543
Adresas: Vaduvos g. 2A, Vilnius 02302
Telefonas: +370 671 94696
El. paštas: [email protected]

Kaip mes saugome Jūsų duomenis
Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių (duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie šios interneto svetainės (pvz.: dviejų veiksnių autentifikavimas), kad užtikrintume visų duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo, atskleidimo ir kitų neleistinų tvarkymo formų.

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame
Duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie interneto svetainės, personalo mokymas duomenų apsaugos srityje.

Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis
Duomenų iš trečiųjų šalių mes negauname.

Paskutinio atnaujinimo data – 2019 m. lapkričio 1 d.

Scroll to Top